Online Destek

     

EN ÇOK TERCİH EDİLENLER
ABANT CENNETGÖL KONURALPBE T...
ESKISEHIR TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU

YÜRÜYÜŞ VE GÜNÜBI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
YUVACIK AYTEPE TURU
GÖYNÜK-TARAKLI
EDİRNE TURU
ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY-SAKL...
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
MASUKİYE- HARIKALAR SAHİLI-...
LONGOZ TURU
ESKISEHIR TURU
RAFTİNG MELENDE TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
CUMALIKIZIK - SAİTABAT ŞELA...
ODAYERİ TORKUL GÖLETİ TORK...
İZNİK - MUDANYA - TİRİLYE
FENER- BALAT TURU

YURT DIŞI TURLARI
YUNANİSTAN TURU
BOSNA HERSEK TURU
BALKANLAR ÜÇ ÜLKE MAKEDON...
5 ÜLKE BALKAN TURU
THASSOS ADASI TURU
PRAG VİYANA BUDAPEŞTE ORTA...

KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜ...
ABANT-CENNET GOL TURU
KIBRISCIK-ABANT-TURU
AYVALIK KAZDAĞLARI TURU
BOZCAADA-GÖKÇEADA-ASSOSI TU...
VAN KARS ERZURUM AĞRI D.BEYA...
SAFRANBOLU-AMASRA İNKUM FİL...
KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
DİPSİZ GÖL-SİNEKLİ YAYLA...
ESKİŞEHİR KUTAHYA FRİG VA...
BEYPAZARI NALLIHAN SEBEN KIBR...
AYVALIK-BOZCAADA KAZDAGLARI T...
ABANT GÖLCÜK GÜZELDERE S...
BOYDAN BOYA 10 GÜN KARADENI...
KARADENIZ BATUM TURU 6 GÜN ...
GAP TURU 5 GÜN
ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI KÜLT...
KARADENİZ BATIDAN DOĞUYA A...
SAFRANBOLU AMASRA TURU
GİZEMLİ LİKYA TURU
GÖKÇEADA & BOZCAADA TUR...
KUTAHYA ESKİŞEHİR SÖĞÜT...
DİDİM KUŞADASI ŞİRİNCE
EFTENİ-KONURALPBEY-AKCAKOCA-...
SİNOP-ERFELEK-GERZE-KASTAMON...
ÇEŞME FOÇA BERGAMA SIRIN...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
LAVANTA ISPARTA SALDA SAGALAS...
KIZ KALESİ MERSİN TARSUS ...
ORTA ANADOLU TURU SİVAS ELAZ...
İZNİK GÜN BATIMI ŞENLİĞ...
ALAÇATI-BİRGİ - ÇEŞME O...
SALDA PAMUKKALE LAODIKYA Hİ...
CESME--ALACATI-FOÇA-BERGAMA

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Şu anda sepetiniz boş

VAN KARS ERZURUM AĞRI D.BEYAZIT VE ERZİNCAN A DOĞU ANADOLU TURUI AĞRI IĞDIR KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜYÜŞ TURLARI
Tur Kodu : VAN ERZU
Bölge : DOĞU ANADOLU
Süre : 6 gün
Ulaşım : Otobüs
Fiyat : 1,300.00 TL
Tur Otelleri
DERİCİ OTEL : KUŞADASI
Kalkış Noktaları
21.00 BAKIRKÖY
21.30 BEŞİKTAŞ
22:30 KADIKÖY
  Tur Programı
 

Hareket Saatleri ve Yerleri :
16.00 Şirinevler Kültür Üniversitesi Önü 16.15 İncirli Alfemo Mağazası Önü
16.30 Mecidiyeköy Teknosa Mağazası Önü 17.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
6 EYLÜL 2018 HAREKET
1 GÜN:Erzincan Erzurum: :Sabah Erzincan’a varış KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA Erzincan şelaleleri gezisi ve sonrasında ERZURUM’a varış,Türkiye`nin en yüksek rakımlı ili olan sonra Erzurum gezimize başlıyoruz. Erzurum\'da ilk olarak şehrin askeri valisi Hoca Cemalettin Yakut 1310 yılında yaptırılmış Yakutiye Medresesi\'ni geziyoruz. Ardından mimari özelliklerinden XIII. yüzyıl sonlarında veya XIV.yüzyılın başlarında yapıldığı sanılan Çifte Minareli Medrese\'yi geziyoruz ve (Öğle yemeği çağ kebap olarak yedikten sonra) sonrasında en büyüğünün Emir Saltuk\'a ait olduğu ve XII. yüzyılın sonlarında yapıldığı sanılan 3 Kümbetleri geziyoruz. Gezilerimiz sonrasında Rüstem Paşa Kervansarayı diğer ismi ile Taşhan\'a giderek yakınlarımıza Otludan yapılmış hediyeler alıyoruz. ERZURUM

2.GÜN:SARIKAMIŞ KARS :Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, 1890 yılında yaptırılmış, 1915/1916 yıllarında Alman Konsolosluğu olarak kullanılan ve 1984 yılında ziyarete açılan Atatürk Evi\'ni gezdikten sonra. Pasinler ve Horasan\'ı geçip Sarıkamış\'ta 60.000 şehidimiz adına yapılan Anıtı görüyoruz ve sonrasında Kars\'a varıyoruz. Kars şehir içi gezileri. Burada; Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler (Rahibeler) Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateşgedesi ve bir Gürcü Kilisesi göreceğiz. Ani Kenti, Selçuklular Dönemi’nde de iskân edildiği için; Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menucehr Cami’ni de göreceğiz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. ( KARS )

3.GÜN /– ANİ HARABELERİ . IĞDIR DİGOR – İSHAK PAŞA SARAY:Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, , Ocaklı köyü\'ne doğru yola çıkıyoruz. Ocaklı köyü\'nde Ermenistan ile sınırımızı oluşturan Arpa Çayı\'nın yanında kurulan Ani Harabelerini gezmeye başlayacağız. Yıkık Minare, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi, Öğle yemeğimizi Türk istilası sonunda yapılan ve dolayısıyla Anadolu\'nun ilk Camisi Manucehr Camii\'ni gezdikten sonra Ermeni Kars\'a 12 Havariler Kilisesi\'ni göreceğiz. Digor üzerinden Iğdır\'a varıyoruz. Iğdır Ermeni Mezalimi Müzesi gezimizin ardından muhteşem Ağrı Dağı manzarası eşliğinde Doğubayazıt\'a varıyoruz.inşası 99 yıl süren ve Mehmet Paşa tarafından 1784\'te bitirilen İshak Paşa Sarayı\'nı tanıyoruz. Saray gezimiz sonrasında otelimize. akşam yemeği ve Konaklama otelimizde. ( D.BEYAZIT)

4.GÜN: I - TENDÜREK DAĞI - NEMRUT KRATER GÖLÜ:Bugün turumuzun en yoğun günü. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında erken hareketle yola çıkarak.Tendürek Dağı\'nı aşarak Bend-i Mahi Çayı üzerinde yer alan Muradiye Şelalesi\'nin güzelliğini anılarımıza ekledikten sonra,Balık göçü incikefalı göçünü izledikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeği ve Yemeğin ardından Gezilerimiz sonrasında . Ahlat\'a ulaşıyoruz. Ermenilerin “Şaleat” ,Süryanilerin “Kelath”, Arapların “Hil\'at” dedikleri Ahlat\'a varıp,Selçuklu mezarlarını göreceğiz. 1481 yılı ramazan ayında ölen Melik Bayındır Bey ibni Rüstem\'e ait olan Emir Bayındır Kümbeti, Karakoyunlu Emir Ali kızı Erzen Hatun için 1396-1397\'de yaptırmış Erzen Hatun Kümbeti ve sonrasında 12.yy başından 16.yy\'ye kadar tarihlenen muhtelif tiplerde takriben bin kadar mezar taşı bulunan Meydan Kabristanı\'nı gördükten sonra bizi bekleyen minibüslerimizle Türkiye\'nin en büyük krater gölü olan, adını Babil Hükümdarından alan 1441 yılında faaliyete geçen Nemrut Krater Gölü\'ne çıkıyoruz. Doğanın eşsiz güzelliğini seyreyledikten sonra Tatvan\'a ulaşıp Akşam yemeği otelde (TATVAN)

5.GÜN / : GÜN AHLAT-NEMRUT KRATER GÖLÜ - GEVAŞ - AKDAMAR ADASI
Sabah kahvaltımızı. Otelde aldığımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Van gezisine başlıyoruz. İlk olarak Urartu Kralı I. Sarduri tarafından MÖ. 840–825 yılları arasında yaptırılmış Van Kalesi\'ni geziyoruz. Hosap kalesi,Çavuştepe Kale gezimiz sonrasında dünyaca meşhur Van Kedilerinin koruma altına alındığı Kedi Evi\'ni gezerek programımıza devam ediyoruz. Yemeğin ardından Akdamar Adasına gidiyoruz. Gevaş\'a varıp teknemize binerek Akdamar Adası\'na doğru yola çıkıyoruz Akdamar Adasına vardığımızda Gagik Kilisesi\'ni göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından konakladığımız otele varış Akşam yemeği otelde (VAN)
6. VAN :Kahvaltı sonrası hareketle..dileyen konuklarımız meşhur Van Kahvaltıcılarında yapabilirler Ardından Halı ve Kilim deyince Doğu Anadolu\'nun açık ara öne çıktığı ve bölgedeki en güzel örnekleri görebileceğimiz Kilim Atölyesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında uçuş saatine göre zaman kalırsa şehirde kısa bir mola veriyor ve ardından buluşarak Havaalanına doğru yola çıkıyoruz…… konuklarımızı Van Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
FİYATIMIZ: 1300.TL

 
  Kurallar
 

NOT: REHBERİMİZ GEZİLECEK YERLER AYNI KALMAK ŞARTI İLE GÜNÜNDE ve SAATINDA DEĞİŞİKLİK YAPABILIR.ACENTAMIZ OTELLERİMİZ AYNI KATOGORİDE OLMAK ŞARTI İLE DEĞİŞİKLİK HAKKINA SAHİPTIR.REZERVASYON HALİNDE KABUL EDİLMİŞ SAYILIR.
GENEL NOTLAR:
Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Çocuk fiyatı, iki büyükle birlikte konaklamada geçerlidir.
Otel konseptine veya doluluk oranına göre yemekler set menü olabilir.
Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sukunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektirmektedir. Bu sebeple bu tür yorucu turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocukları kabul edemiyoruz.

DETAYLAR
5 Gece Otel Konaklaması vardır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentemizin sorumluluğu yoktur.

1618 NOLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır

 
  Tura Dahil olanlar
 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :
(5) Gece Konaklama.
(5) Akşam Yemeği
(5) Sabah Kahvaltısı
Seyahat sigortası.
Programda belirtilen tüm Çevre Gezileri .
Otobüs Ulaşımı ve araç içi sıcak ve soğuk içecekler.
Rehberlik Hizmeti .

 
  Hariç Olanlar
 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
Uçak gidiş dönüş.
Müze Ören Yeri Girişleri
Otelde Yapılan Ektra Harcamalar
Yemeklerde alınan Tüm İçecekler
Özel Harcamalar
Öğle yemekleri
Nemrut Krater gölü Giriş ve Minibüs Ücreti
Tekne Turları Akdamar adası

 
Ana Sayfa | Oteller | Turlar | Üye Girişi | Şubeler | Şirket Profili | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim
Her Hakkı Saklıdır. PayTur Seyahat Acentesi @2004-2010